کادر پذیرش و درمانی کلینیک هور
دید تصاویرعکس ها و فیلم های عمل های انجام شدهدکتر ملکی

آنجا که کاشت مو موجب افزایش درآمد می شود

یک مرد بسیار جوان با الگوی مردانه ریزش مو باید بداند که دو گزینه اصلی پیش روی دارد:

متخصص کاشت مو ممکن است ابتدا درمان های پزشکی را توصیه کند. اگر درمان های پزشکی ناموفق بودند و عوامل استتار کننده یا خرده موها نیاز بیمار را برطرف نکنند ، پیوند مو به عنوان یک درمان برای ریزش مو انتخاب می شود با دانستن اینکه ریزش مو به احتمال زیاد طی دوره های طولانی یا کوتاه مدت ادامه خواهد یافت و چند جلسه پیوند مو طی چندین سال به صورت همگام با پیشرفت ریزش مو نیاز خواهد بود

نگرش قدیمی درباره روش های زیبایی

نگرش های قدیمی سخت از بین می روند و اعتقادات در مورد روش های زیبایی هنوز هم باقی مانده اند. روش های زیبایی امروزه رایج هستند و به خوبی پذیرفته شده و بسیار موفق می باشند . میلیون ها نفر از مردم از روش های زیبایی برای دلایل مختلف از جمله حذف جای جوش و یا دیگر لکه های پوستی ، از بین بردن اثرات پیری پوست، ردیف کردن دندان ها و بازگرداندن موهای ریخته شده برای حفظ تعادل ظاهر صورت استفاده می کنند .

اعتماد به نفس ، تصویر خود، احترام به خود

امروزه نگرش جامعه ، مردم را برای حفظ سلامت جسمی و روانی تشویق می کنند . کتاب ، روزنامه ها ، مجلات و سایت های معتبر علمی با اطلاعاتشان راجع به رژیم غذایی و ورزش کمک فراوان می کنند.

ورزش منظم باعث بهبود شرایط قلبی وعروقی ، سلامت عضلات اسکلتی می شود همچنین به ایجاد اندام متناسب کمک می کند. رژیم غذایی و مکمل ها در کنار ورزش منظم برای سلامت جسم بسیار مفید است . اگر ظاهر فرد از نظر خودش بهترین حالت باشد به سلامت و شادابی روانش کمک می کند .

در نسل های گذشته یک فرد 60 ساله ، پیر به نظر می آمد .اما امروزه فرد 60 ساله هم می تواند در مرز میانسالی سلامت جسمی و روانی داشته باشد. فرد 60 ساله ای که تمرینات ورزشی منظم و رژیم غذایی سالم داشته باشد ممکن ظاهر فیزیکی جوان تری داشته باشد . تناسب ظاهری صورت را می توان با پیوند مو تکمیل کرد که ممکن است بیش از چندین بار طی سالیان متمادی انجام شود . به همین ترتیب مردان و زنانی با سن 30-50 سال که تناسب اندام دارند ممکن است کمتر از سن واقعی خود به نظر آیند . ظاهر یک مرد 40 ساله می تواند با ریزش مو یا پیشرفت یک منقطه طاس به خطر افتد این مورد همچنین در مورد یک زن با این شرایط نیز صادق است . جای تعجب ندارد افرادی که به متناسب نگه داشتن ظاهر خود اهمیت می دهند از لحاظ روحی هم شرایط مساعدتری خواهند داشت .فردی که از ظاهر خود راضی باشد اعتماد به نفس و عزت نفس بالایی دارد .

ظاهر فیزیکی در محل کار

مطالعات نشان داده اند که جذابیت ظاهری بارها و بارها باعث گرفتن پاداش در محل کار می شود .کسی که ظاهر فیزیکی جذابی داشته باشد فرصت هایش برای پیشرفت نیز افزایش می یابد زیرا که این ظاهر خود منجر به افزایش اعتماد به نفس شده و این صفت فرد را در مقابل کارفرمایان و مشتریان قابل اطمینان جلوه می دهد. اصلاح کمبود زیبایی مانند اصلاح ریزش مو ممکن است حتی باعث تغییر شغل به مشاغل مورد علاقه که بدلیل مشکل زیبایی هیچ وقت مورد توجه فرد نبوده است ، شود.

مشاغلی که در آن ظاهر همه چیز است

یک بازیگر فردی است که در واقع متکی بر ظاهر خویش زندگی می کند. ظاهر بازیگر برای او ویژگی به حساب می آید که از طریق آن محبوبیت کسب کرده ، مخاطبانش او را پذیرفته و به خاطر می آورند. از طریق تکنیک های گریم نقصی در ظاهر مانند ریزش مو را می توان جبران کرد که غالباً این تکنیک برای ستاره های سینمایی نسل های گذشته بسیار پر کاربرد بود .

امروزه ، پیشرفت در تکنیک های پیوند مو بر روی ظاهری طبیعی تاکید دارند به این معنی که موی کاشته شده از موهای طبیعی قابل تشخیص نیست .انجام پیوند مو توسط تعداد زیادی از بازیگران زن و مرد انتخاب می شود چون آن ها می خواهند بدون نیاز به آرایش و گریم از مقابل دوربین و استودیو به مکان های عمومی وارد شوند.

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
سایت دکتر مریم ملکی
جوانسازی پوست

بیماری هیلی هیلی یا پمفیگوس چیست

بیماری هیلی هیلی یا پمفیگوس یک اختلال ژنتیکی است که موجب تشکیل تاول های دردناکی که پاره شده و گاهی هم عفونی و يا آبکی در زیر بغل، کشاله ران، زیر پستان و گردن ديده می شود

عوارض پوستی داروها

عوارض پوستى داروها هم در اثر مصرف داروهای خوراکی پیش می آید و هم داروهای تزریقی یا موضعی که با علائمی مانند خارش، قرمزی و تورم بر روی پوست همراه است.

پسوریازیس یا بیماری صدف

در بیماری پسوریازیس یا صدف ضایعات ضخیم و قرمز رنگ پوشیده از فلس های نقره ای بر روی پوست به وجود می آید، این بیماری مسری نبوده و درمان قطعی ندارد اما می توان آن را تحت کنترل درآورد.

جوانسازی و زیبای دور چشم

چشم ها یکی از اصلی ترین اجزای چهره هستند که در زیبایی صورت نقش بسیار موثری دارند و هرچه از پوست اطراف آن بیشتر مراقبت شود در جوان به نظر رسیدن شما تاثیر بیشتری خواهد داشت