دکتر مریم ملکی

متخصص پوست و مو


تزریق چربی

تزریق چربی
جوانسازی دست با تزریق چربی
تزریق چربی
جوانسازی دست با تزریق چربی
تزریق چربی
جوانسازی دست با تزریق چربی
تزریق چربی
جوانسازی دست با تزریق چربی پس از 3 سال
تزریق چربی
تزریق چربی در باسن پس از 1سال
تزريق چربى در لبها٤ ماه بعد از يك جلسه
تزريق چربى در لبها٤ ماه بعد از يك جلسه
تزریق چربی در صورت پس از شش سال
اصلاح خط خنده , گودی زیر چشم , تورفتگی شقیقه و گونه ها با تزریق چربی . این عکس مربوط به شش ماه پس از دو جلسه تزریق چربی , به فاصله سه ماه است .عکس بعدی که در زیر ملاحظه می کنید مربوط به همین فرد پس از گذشت چهارسال است.
تزریق چربی بعد از چهار سال
تزریق چربی در صورت پس از شش سال
در این بیمار با اینکه صورت نسبتا پری دارد گمان میرود که تزریق چربی روش مناسبی نباشد ولی همانطور که می بینید در اینگونه افراد هم میتوان با بکار بردن تکنیک درست و مهارت و شناخت صحیح از جوانسازی به نتیجه خوب دست یافت.این عکس مربوط به ۶ ماه بعد و عکس بعدی مربوط به همین فرد پس از ۶ سال است.
تزریق چربی در صورت پس از شش سال
تزریق چربی در صورت قبل و سه سال بعد
در این بیمار چربی در نواحی شقیقه زیر چشم و گونه ها تزریق شده که با گذشت سه سال از زمان تزریق همچنان پری خود را بصورت کاملا طبیعی حفظ کرده است.
تزریق چربی زیر چشم
تزریق چربی گونه و چانه
در این بیمار علاوه بر برجسته سازی گونه ها و زیر چشمها تزریق چربی در چانه باعث شده زیبایی لبها و ناحیه دور دهان دو چندان شود.
تزریق چربی گونه
تزریق چربی
در این بیمار علاوه بر تزریق چربی لیزر زیر چشم و پشت لب انجام شده است . عکس مربوط به ده روز بعد است .
تزریق چربی جهت رفع لاغری صورت
به دنبال رژیمهای سخت معمولا چربی صورت و پشت دستها جزو اولین نواحی هستند که دچار لاغری زیاد میشوند و از نظر روحی به فرد آسیبهای زیادی میرساند. تزریق چربی با بازگشت بافت از دست رفته میتواند به برگشت به ظاهر قبل از لاغری کمک کند.
تزریق چربی جهت رفع لاغری
به دنبال رژیمهای سخت معمولا چربی صورت و پشت دستها جزو اولین نواحی هستند که دچار لاغری زیاد میشوند و از نظر روحی به فرد آسیبهای زیادی میرساند. تزریق چربی با بازگشت بافت از دست رفته میتواند به برگشت به ظاهر قبل از رزیم به فرد کمک کند.
تزریق چربی کل صورت دو سال بعد
تزریق چربی در زیر چشمها
صفحه اصلیجشنوارهقبل از لايه بردارى خانگى رزرو نوبت اينترنتىدانلود فایلسایت های دیگربیوگرافیآدرس و کروکیخدمات کلینیک هورتجهیزات کلینیک هورلیست قیمت های لیزرلیزر جدید الکس سردویدئوگالری تصاویرلیست موضوعی مقالاتليپوماتيك و چاقیهای موضعروشهاى مختلف جوانسازىرفع جوش وجای جوشکاشت موتزریق چربی درصورت وبدنزیبایی بینی بدون جراحیپوستجدید ترین مقالات سایتسایت تخصصی کاشت موی هورمشکلات پوستی تناسلیمو و ريزش موبیماری های پوستجراحی پلکلیزرچگونه زیبا زندگی کنیممطالب جدیدمعرفی همکارانتناسب اندامپیامهای کاربرانسوالات پزشکیمشاوره حضوری و غیر حضوری