دکتر مریم ملکی

متخصص پوست و مو


تزریق چربی

تزريق چربى در لبها٤ ماه بعد از يك جلسه
تزريق چربى در لبها٤ ماه بعد از يك جلسه
تزریق چربی در صورت پس از شش سال
اصلاح خط خنده , گودی زیر چشم , تورفتگی شقیقه و گونه ها با تزریق چربی . این عکس مربوط به شش ماه پس از دو جلسه تزریق چربی , به فاصله سه ماه است .عکس بعدی که در زیر ملاحظه می کنید مربوط به همین فرد پس از گذشت چهارسال است.
تزریق چربی بعد از چهار سال
تزریق چربی در صورت پس از شش سال
در این بیمار با اینکه صورت نسبتا پری دارد گمان میرود که تزریق چربی روش مناسبی نباشد ولی همانطور که می بینید در اینگونه افراد هم میتوان با بکار بردن تکنیک درست و مهارت و شناخت صحیح از جوانسازی به نتیجه خوب دست یافت.این عکس مربوط به ۶ ماه بعد و عکس بعدی مربوط به همین فرد پس از ۶ سال است.
تزریق چربی در صورت پس از شش سال
تزریق چربی در صورت قبل و سه سال بعد
در این بیمار چربی در نواحی شقیقه زیر چشم و گونه ها تزریق شده که با گذشت سه سال از زمان تزریق همچنان پری خود را بصورت کاملا طبیعی حفظ کرده است.
تزریق چربی زیر چشم
تزریق چربی گونه و چانه
در این بیمار علاوه بر برجسته سازی گونه ها و زیر چشمها تزریق چربی در چانه باعث شده زیبایی لبها و ناحیه دور دهان دو چندان شود.
تزریق چربی گونه
تزریق چربی
در این بیمار علاوه بر تزریق چربی لیزر زیر چشم و پشت لب انجام شده است . عکس مربوط به ده روز بعد است .
تزریق چربی جهت رفع لاغری صورت
به دنبال رژیمهای سخت معمولا چربی صورت و پشت دستها جزو اولین نواحی هستند که دچار لاغری زیاد میشوند و از نظر روحی به فرد آسیبهای زیادی میرساند. تزریق چربی با بازگشت بافت از دست رفته میتواند به برگشت به ظاهر قبل از لاغری کمک کند.
تزریق چربی جهت رفع لاغری
به دنبال رژیمهای سخت معمولا چربی صورت و پشت دستها جزو اولین نواحی هستند که دچار لاغری زیاد میشوند و از نظر روحی به فرد آسیبهای زیادی میرساند. تزریق چربی با بازگشت بافت از دست رفته میتواند به برگشت به ظاهر قبل از رزیم به فرد کمک کند.
تزریق چربی کل صورت دو سال بعد
تزریق چربی در زیر چشمها
تزریق چربی در زیر چشم و گونه ها
تزریق چربی جهت جوانسازی
در این فرد بنا به درخواست بیمار تزریق چربی به گونه ای انجام شده که بدون برجسته سازی و چاقتر کردن صورت فقط صورت جوانتر شود.
تزریق چربی
در افراد خیلی جوان هم تزریق چربی میتواند صورت را زیباتر و صافترکند.
تزریق چربی در گودی پشت چشم
تزریق چربی در زیر چشمها مهارت زیادی میخواهد و از آن دشوارتر تزریق جربی در گودی پشت چشم است که اگر دقت و مهارت پزشک زیاد نباشد نتایج جبران ناپذیری بدنبال خواهد داشت. عکس زیر مربوط به تزریق چربی در گودی شدید پشت و زیر چشم ۴ ماه پس از یک جلسه است.
تزریق چربی پشت و زیر چشم
صفحه اصلیجشنوارهرزرو نوبت اينترنتىبیوگرافیآدرس و کروکیخدمات کلینیک هورتجهیزات کلینیک هورلیست قیمت های لیزرلیزر جدید الکس سردگالری تصاویرویدئولیست موضوعی مقالاتليپوماتيك و چاقیهای موضعروشهاى مختلف جوانسازىرفع جوش وجای جوشکاشت موتزریق چربی درصورت وبدنزیبایی بینی بدون جراحیسایت تخصصی کاشت موی هورپوستجدید ترین مقالات سایتمشکلات پوستی تناسلیمو و ريزش موبیماری های پوستلیزرجراحی پلکچگونه زیبا زندگی کنیممطالب جدیدمعرفی همکارانپیامهای کاربرانتناسب اندامسوالات پزشکیمشاوره حضوری و غیر حضوری